Zahrada

V kategorie ZAHRADA Praktik pomáhá zútulnit pozemek kolem domu nebo chalupy či chaty. V rubrice Stavby a konstrukce se dozvíte, jak vyrobit či vybudovat různé zahradní objekty, například skleník, pergolu,  zahradní krb, houpačku, jezírko a mnoho dalších. V rubrice Péče o zahradu zjistíte, co obnáší správná starost o zahradu, na jaké stanoviště a do jaké půdy co sázet, i třeba jak správně pečovat o trávník. Rubrika Okrasné rostliny přináří informace, jak správně pečovat o květiny, okrasné keře a stromy a jak pěstovat jedlé výdobytky ze zahrady se dočtete v rubrice Ovoce, zelenina, byliny.

<<<123>>>

Takové osvěžení pod venkovní sprchou je v horkých dnech skutečně velmi příjemné. Funkční venkovní sprchu si můžete vyrobit svépomocí či svou důvěru vložit v některého z výrobců. Na trhu najdete levné vaky, jednoduché sprchy na studenou vodu či dražší solární sprchy.

Autor: Redakce Praktik, al, redakčně upraveno
Publikováno: 30.7.2017 12:52:27
Zobrazeno: 462x
Kategorie: Zahrada
Rubrika: Stavby a konstrukce

Okna, balkony, terasy a zápraží si již bez barevných převisů pelargonií a dalších druhů balkonovek ani nedovedeme představit. Mnozí pěstitelé zůstávají u jednodruhových výsadeb, jiní dávají přednost pestré směsici různých rostlin i barev. 

 

Autor: Redakce Praktik, ld
Publikováno: 10.7.2017 18:38:27
Zobrazeno: 485x
Kategorie: Zahrada
Rubrika: Okrasné rostliny
<<<123>>>