Dům

V kateforii DŮM nabízí Praktik informace o stavebních materiálech a o technikách jednotlivých stavebních postupů. V rubrice Stavba najdete jednoduché stavební práce, které můžete zvládnout jako laici sami, například zdění, omítání, pokládku podlah, nebo třeba výstavbu podkroví. V rubrice Rekonstrukce naleznete například postup prací při rekonstrukcích souvisejících s bydlením slovem i názornou fotografií: sanací vlhkého zdiva počínaje, přes nátěry fasád, výměnu oken a dveří až po opravu krovů a přeložení střechy.

<<<123>>>

Když vám přeje teplé počasí i na podzim, je to vhodná doba na ošetření povrchu střechy. Někdo si raději objedná natěračskou firmu, ale můžete to zkusit i sami. Natírat střechu na podzim je dobré proto, že jsou ideální klimatické podmínky, a to zejména teplota a vlhkost vzduchu.


Autor: Redakce Praktik, Miroslav Koubek, redakčně upraveno
Publikováno: 14.9.2017 13:23:13
Zobrazeno: 20x
Kategorie: Dům
Rubrika: Rekonstrukce

Hlavně prvňáčci si určitě budou chtít vyzkoušet, jaké to je psát na tabuli. Při svých hrách na školu ji ale určitě využijí i starší děti. A každá hospodyňka a domácí kuchařka ocení možnost napsat si na tabuli nový recept nebo si poznamenat, co doma chybí.


Autor: Redakce Praktik, Miroslav Koubek
Publikováno: 10.9.2017 15:23:10
Zobrazeno: 54x
Kategorie: Dům
Rubrika: Bydlení
<<<123>>>