Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Redakce Praktik
Ulice:
Město: Praha
Telefon:
WWW:
Messenger: admin

Články uživatele: zobrazit vše

Kategorie : Dům
Rubrika: Rekonstrukce

Jestliže se chystáte na rekonstrukci koupelny, nebo take terasy či balkonu, pak víte, že budete potřebovat spolehlivé a dostatečně trvanlivé hydroizolace. Jsou nezbytné všude tam, kde stěny a podlahy přicházejí do bezprostředního kontaktu s vodou, například kolem umyvadla, vany, sprchového koutu, v okolí odpadového potrubí aj. Bez kvalitní hydroizolace může vlhkost proniknout do okolních konstrukcí a způsobit škody.


Kategorie : Dům
Rubrika: Rekonstrukce

Podlahy velmi ovlivňují estetický vzhled našich příbytků, ale také plní důležitou termoregulační roli. Na podlahu pak stavíme výbavu bytu a jednotlivých místností. Jeden z velmi zajímavých a oblíbených trendů jsou tak zvané postaršené podlahy. Jde o masivní dřevo, které jsou upraveny tak, aby vyvolávaly dojem dlouholetého používání - a to nejen svou struktorou, ale také barevností.

Kategorie : Dům
Rubrika: Bydlení

Blíží se studené dny a tak je dobré si připravit svá kamna a krby na topnou sezónu.  Tomu by ale určitě měla předcházet kontrola komínu kominickým mistrem. Poté odstraňte saze z kouřovodů a můžete se dát do samotného čištění.

Kategorie : Dům
Rubrika: Rekonstrukce

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

Vítězové soutěže - Polička či skříňka z naší dílny

Publikováno: 31.5.2010 10:37:18
Kategorie: Dílna
Rubrika: Truhlářské techniky
Publikováno: 3.5.2010 11:08:13
Kategorie: Zahrada
Rubrika: Péče o zahradu