Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Redakce Praktik
Ulice:
Město: Praha
Telefon:
WWW:
Messenger: admin

Články uživatele: zobrazit vše

Příjemné a harmonické prožití vánočních svátků a vše dobré do nového roku 2018 Vám přeje Pražská vydavatelská společnost a redakce časopisu Praktik. 


Kategorie : Čtenáři
Rubrika: Různé

Adventní výzdoba nejlépe vynikne v dokonale uklizeném bytě.  V rámci tradičního předvánočního úklidu je obvyklé také důkladné umytí okenních tabulí včetně žaluzií. I mytí oken podléhá během historie různým vývojovým trendům. Dříve naše babičky doporučovaly k mytí oken vanilkový pudink, skla se pak čistila silonkami či hovězí kůží. Někteří se těchto metod drží dodnes, jiná již využívají služby moderních pomocníků, jako jsou stěrky, elektrické vysavače a roboty.  Přínášíme vám pár rad, jak umýt okna bez drahého vybavení. 

Kategorie : Dům
Rubrika: Bydlení

Digestoř bývala takovou malou, ničím nezajímavou plechovou krabicí pod typizovanou skříňkou v kuchyňské lince. Vše už je ale jinak. Dnešní digestoře jsou již plnohodnotným funkčním designovým prvkem moderně vybavené kuchyně.  Pojďme si krátce představit její přednosti a možnosti zakomponování do naší kuchyně, tak aby sedla přesně na míru.  

Kategorie : Dům
Rubrika: Bydlení

Co může být horšího, než když člověku ujedou nohy? Jak zabránit pádům a úrazům nejen v dílně, ale i třeba v kuchyni nebo na terase? Přečtěte si o tom v článku o protiskluzových páskách. Rychlé, čisté a snadné řešení pro každého. 


Kategorie : Dílna
Rubrika: Materiály

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

Vítězové soutěže - Polička či skříňka z naší dílny

Publikováno: 31.5.2010 10:37:18
Kategorie: Dílna
Rubrika: Truhlářské techniky
Publikováno: 3.5.2010 11:08:13
Kategorie: Zahrada
Rubrika: Péče o zahradu