Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Redakce Praktik
Ulice:
Město: Praha
Telefon:
WWW:
Messenger: admin

Články uživatele: zobrazit vše

Když vám přeje teplé počasí i na podzim, je to vhodná doba na ošetření povrchu střechy. Někdo si raději objedná natěračskou firmu, ale můžete to zkusit i sami. Natírat střechu na podzim je dobré proto, že jsou ideální klimatické podmínky, a to zejména teplota a vlhkost vzduchu.


Kategorie : Dům
Rubrika: Rekonstrukce

Hlavně prvňáčci si určitě budou chtít vyzkoušet, jaké to je psát na tabuli. Při svých hrách na školu ji ale určitě využijí i starší děti. A každá hospodyňka a domácí kuchařka ocení možnost napsat si na tabuli nový recept nebo si poznamenat, co doma chybí.


Kategorie : Dům
Rubrika: Bydlení

Příjemná hřejivá lázeň, ať už ve vaně, nebo pod sprchou, vyžaduje i adekvátně ohřáté prostředí koupelny, jež každý ocení zejména následně, po očistě. Jedním ze způsobů, jak docílit potřebného komfortu, je instalace koupelnového radiátoru. Radiátory mohou být buď teplovodní, elektrické či kombinované. Důležitým faktorem je také výkon topného tělesa.


Kategorie : Dům
Rubrika: Bydlení

Z pohledu funkčnosti je její zařizování srovnatelné s kterýmkoli jiným typem bydlení. Pokud jde o vzhled, uplatní se ve venkovském prostředí vedle ryze rustikálního stylu především klasika se svou jednoduchostí a přehledností. Samozřejmě v celé šíři materiálů a jejich povrchového zpracování.


Kategorie : Dům
Rubrika: Bydlení

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

Vítězové soutěže - Polička či skříňka z naší dílny

Publikováno: 31.5.2010 10:37:18
Kategorie: Dílna
Rubrika: Truhlářské techniky
Publikováno: 3.5.2010 11:08:13
Kategorie: Zahrada
Rubrika: Péče o zahradu